• null

  Спеціальні умови

 • null

  Зручний графік роботи

 • null

  Стабільний дохід

 • null

  100% завантаженість

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОДІЇВ

з власним автомобілем
taximen-rounded


Робота в таксі – відмінні перспективи

Знайти роботу за наявності автомобіля – не проблема. Але далеко не завжди жорсткий графік і тотальний контроль влаштовують претендента на робоче місце. Чудовою можливістю для водіїв є робота в таксі Харкова. Ми забезпечуємо вас замовленнями за невелику комісію, а ви заробляєте гроші, зручно підлаштовуючи графік під особисті потреби.

Досвідчений водій зі своїм авто – знахідка для служби таксі 3933

Ви власник чудового автомобіля і впевнено почуваєте себе за кермом на переповнених автомагістралях Харкова? Ви прекрасно орієнтуєтеся в будь-якому районі міста? Вибрати маршрут з найменшою кількістю перешкод для вас не складе труднощів? Швидше заповнюйте заявку кандидата на роботу в таксі!

Ви зможете регулярно отримувати замовлення через ліцензійну програму або вибирати відповідні маршрути з бази попередніх заявок. Диспетчер завжди врахує реальне місце знаходження екіпажу і ніколи не запропонує адресу на іншому кінці міста. Служба таксі 3933 в Харкові укладає партнерські договори з мережами АЗС і страховими компаніями, це дозволяє водіям зменшити витрати на паливо і обов’язкове страхування. Гарна робота завжди винагороджується додатковими бонусами.

Від вас вимагається лише відповідати нашим вимогам.

 • На жаль, ми не розглядаємо кандидатів, яким ще не виповнилося 23 років.
 • Стаж активного водіння повинен бути як мінімум 2 роки. За цей час проходить страх перед міським транспортним потоком, а ейфорія від власних можливостей поступається місцем здоровій оцінці ситуації на дорозі.
 • Уміння орієнтуватися в хитросплетіннях вулиць і користуватися навігатором – необхідні якості для водія таксі.
 • Підтримання автомобіля в чистоті, увага до технічного стану маються на увазі цими собою.

Якщо ви відповідаєте висунутим вимогам і вважаєте їх розумними, ми готові зустрітися з вами на співбесіді і більш детально розповісти про умови роботи в таксі 3933 в Харкові. Надсилайте заявку онлайн або телефонуйте за номерами, вказаними на сторінці сайту.